Wyjazd na targi do Dortmundu

jagdundhund_2013_7448d88411Tak jak rok temu tak i w tym roku Koło Łowieckie „Darzbór” Szczecinek będzie organizować wyjazd na targi łowieckie do Dortmundu. Świetna okazja do zrobienia zakupów no i przede wszystkim 830 km podróży w doborowym towarzystwie razy dwa! Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o zgłoszenia do Marka Łukaszewskiego, który prowadzi zapisy. Poniżej znajduje się list od organizatorów, do Darka Tederki zajmującego się organizacją wyjazdu.

7

Targi Jagd & Hund

29 styczeń – 03 luty 2013 roku.

Targi Jagd & Hund są najważniejszym punktem spotkań branży łowieckiej i wędkarskiej w  Europie, który w ubiegłym roku odwiedziło ponad 72 000 odwiedzających – sympatyków łowiectwa i wędkarstwa oraz 686 wystawców.

Kombinacja jakościowo najwyższych propozycji firm oraz ogromnych powierzchni wystawienniczych czyni odwiedziny targów Jagd & Hund sporym przeżyciem.  Ponad 90 % odwiedzających nas gości jest według niezależnych statystyk bardzo zadowolonych z odwiedzin targów oraz możliwości zrobienia korzystnych cenowo zakupów, 9 z 10 zapowiedziało że na pewno odwiedzi naszą imprezę w następnym roku.

Międzynarodowość targów wzrasta również z każdym rokiem: ponad 1/3 wystawców przyjeżdża na targi zza zagranicy. Poza tym proponujemy już od lat paletę międzynarodowych ofert polowań w Europie, którą wspieramy koncepcją rokrocznie zmieniającego się kraju partnerskiego.

Targi Jagd & Hund potrwają od 29 stycznia do 03 lutego 2013 roku.

Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdybyśmy mogli powitać Państwa jako naszych gości w Westfalenhalle Dartmund w tym czasie. 

1

Informacje dotyczące wyjazdu

Planowany termin wyjazdu to kończący targi weekend (1-3 luty).

Wyjazd odbędzie się w piątek 1-go lutego o godz. 7.00 Wieczorem planowane jest zakwaterowanie i czas wolny do dnia następnego. W sobotę po śniadaniu nastąpi przejazd do Westfalenhalle na targi gdzie planujemy pobyt do godz. 17.00. Koło zapewnia opłacenie dojazdu, noclegu ze śniadaniem oraz powrotu. Zgłoszenia do dnia 14.12 najpóźniej przyjmuje Marek Łukaszewski.

8