Nasz hubertus w mediach

mini-img_0322Na uroczystościach w Kucharowie odwiedzili nas lokalni przedstawiciele mediów, którzy przygotowali materiał dla czytelników, słuchaczy i telewidzów. Oblegani przez reporterów byli łowczy oraz prowadzący polowanie, a materiały ukazały się m.in.  w Radiu Koszalin, TV Gawex oraz TV Zachód. Z opublikowanymi materiałami można się zapoznać poniżej.

Jeszcze tego samego dnia,  3-go listopada w wieczornych informacjach w Radio Koszalin można było usłyszeć łowczego, który zdawał relację z wyniku polowania. Dużo obszerniejsze relacje stworzyły redakcje TV Gawex oraz TV Zachód. W tej pierwszej poza sprawozdaniem i krótką fotorelacją na łamach strony internetowej (TUTAJ) pojawił się materiał video, gdzie można obejrzeć jak to wszystko się prezentowało. Nie zabrakło też wypowiedzi łowczego. Z pełnym materiałem można było się zapoznać poniżej.

 

W kolejnej sieci pojawiło się również materiał na stronie internetowej, trochę uboższy (TUTAJ). Znalazły się tam również wypowiedzi prowadzącego polowanie oraz łowczego. Materiał video można było obejrzeć w poniedziałek. Ci którzy nie mogli tego zrobić mają możliwość nadrobienia zaległości na naszej stronie.