Trening strzelecki w Manowie

Trening strzelecki w Manowie

Z okazji corocznego treningu strzeleckiego i przystrzelania broni Zarząd Koła po raz trzeci organizuje Zawody Strzeleckie Koła. Tym razem w dniu 27.04.2014 w Manowie o godz. 8.30. Poza możliwością uzyskania zaświadczenia o przystrzelaniu broni będzie możliwość sprawdzenia się w konkurencjach dzik w przebiegu, trap, skeet oraz przeloty. Poza tradycyjną klasyfikacją indywidualną będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa.

By usprawnić organizację konkurencje będą prowadzone w czterech grupach. Przyporządkowanie do każdej grupy zostanie ogłoszone przed zawodami i będzie zbliżone do zeszłorocznego.

1. Osoby, które potwierdzą swoją obecność na zawodach do poniedziałku 21.04 mają zagwarantowany śrut do wykorzystania na koszt Koła.

2. Nagrody są przewidziane dla zwycięzców poszczególnych konkurencji, zwycięskiej drużyny oraz najlepszego strzelca w śrucie. Warunkiem otrzymania nagrody jest udział w konkurencji „dzik w przebiegu” (10 strzałów).

3. Wszyscy obecni Członkowie otrzymają niespodziankę 🙂

4. Zbiórka jest wyznaczona na godz. 8.30

5. Zgłoszenia obecności z informacją o kalibrze broni i składzie drużyny przyjmuje prezes Marek Łukaszewski

6. Ograniczamy składy drużyn do czterech osób. W jednej drużynie razem nie mogą być Koledzy, którzy zajęli pierwsze 5 miejsc na poprzednich zawodach (Piotr Mrozicki, Robert Proć, Sebastian Sobczak, Jarosław Duda, Paweł Mrozicki oraz Andrzej Krokosz).

7. Po zawodach przewidziany jest poczęstunek przy ognisku.

Miana najlepszego strzelca bronić będzie Piotrek Mrozicki. Rok temu było TAK