Trening strzelecki i zawody Koła oraz szkolenie- aktualizacja

Trening strzelecki i zawody Koła oraz szkolenie- aktualizacja

Już po raz czwarty na corocznym treningu strzeleckim i okresowym przestrzelaniu broni przeprowadzone zostaną zawody Koła. Tegoroczny termin zmagań to 12 lipiec – start godz. 8.00 na strzelnicy PZŁ w Manowie. Tegoroczne zawody będą przeprowadzone aż w 5 konkurencjach (o ile stan techniczny na to pozwoli): zając, trap, skeet, przeloty oraz dzik w przebiegu. 

W celu sprawnego przeprowadzenia zmagań w konkurencjach zawodów wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie udziału – najpóźniej do 5 lipca z informacją o kalibrze broni śrutowej. Koło udostępnia nieodpłatnie amunicję śrutową pod warunkiem wzięcia udziału w konkurencji „Dzik w przebiegu” (wymagane min. 5 strzałów, a w konkurencji liczone jest 5 najlepszych strzałów z 10 oddanych) oraz zgłoszenia udziału w zawodach do 5 lipca.

Przy okazji treningu będzie możliwość uzyskania zaświadczenia o przestrzelaniu broni przez instruktorów PZŁ. Tytułu najlepszego strzelca w Kole bronić będzie już po raz drugi z rzędu nasz łowczy Piotr Mrozicki.

Organizacją zawodów i przyjmowaniem zgłoszeń zajmuje się prezes Marek Łukaszewski. Osoby pomagające w organizacji zawodów zostaną nagrodzone 150 pkt.

Aktualizacja

Termin zgłoszeń zostaje wydłużony do poniedziałku godz. 10.00, Po strzelaniu zostanie przeprowadzone szkolenie z użytkowania elektronicznej formy zgłoszeń na polowanie, które zostanie wprowadzone w naszym Kole już w lipcu.

Aktualnie na zawody zgłosili się:

 1. Dubrowski Bartosz
 2. Fuklipek Andrzej
 3. Filipek Rafał
 4. Grenda Sławomir
 5. Grenda Wojciech
 6. Kęsicki Jerzy
 7. Krokosz Andrzej
 8. Łukaszewski Marek
 9. Mrozicki Paweł
 10. Mrozicki Piotr
 11. Natkański Tomasz
 12. Powierża Zbigniew
 13. Proć Robert
 14. Sobczak Jan
 15. Sobczak Sebastian
 16. Śliwicki Piotr