Strzeleckie ABC

Strzeleckie ABC

Zapraszamy na zupełnie nowy program, poświęcony w całości sportowi strzeleckiemu, a w szczególności rozprawiamy się w nim z myśliwskim wielobojem. Jak zacząć, z czego strzelać i w co się ubrać. Ale najważniejszy cel, jaki nam przyświeca, to pokazać jak wystrzelać wynik marzeń. To wszystko na dużym luzie i w przystępnej formie. Na odcinki premierowe zapraszamy do telewizji TVR, w każdy wtorek, o godzinie 21:35

W tym odcinku trochę teorii na tematy strzeleckie – dowiecie się jak rozpocząć przygodę ze strzelectwem sportowym, jak zorganizowane jest w Polsce łowieckie strzelectwo sportowe, oraz dowiecie się o tym jak zostać mistrzem nad mistrzami….

W trzecim odcinku magazynu Strzeleckie ABC zapraszamy na wspólny trening z wielokrotnym mistrzem świata w strzelaniu do ruchomej tarczy – Łukaszem Czaplą. Zobaczcie na czym polega profesjonalne przygotowanie do zawodów strzeleckich.

https://youtube.com/watch?v=Ke5RMKF8bio

W kolejnym odcinku magazynu Strzeleckie ABC zapraszamy, wraz z wielokrotnym mistrzem świata w strzelaniu do ruchomej tarczy, na trening praktyczny w konkurencji przebieg dzika. Jak się ustawiać, gdzie celować i czego się nie bać podczas oddawania strzału – tego dowiecie się oglądając czwartą część Strzeleckiego ABC.

https://youtube.com/watch?v=u8PZMInew1Y

Piaty odcinek „Strzeleckiego ABC” – jesteśmy na Skeecie czyli trenujemy Krąg myśliwski – wstęp, przedstawienie trenera i trenowanych.

W szóstym odcinku rolę prowadzącego przejął Piotr Mikłasz i jego „wiosło”… A co z tego wszystkiego wyszło na Kręgu Myśliwskim, czyli Skeecie zobaczcie sami!


Tym razem rozbieramy na czynniki pierwsze konkurencję zwaną dawniej stent lub oś myśliwska, a w sportowym strzelectwie – trap.

Nowości w świecie pistoletów oraz o świetnym rozwiązaniu technicznym dla strzelających na dalekie odległości.

One Response to Strzeleckie ABC