Nowe pasmo wędkarsko-łowieckie na antenie TVR

Ogólnopolska Telewizja TVR już 5 stycznia rozpoczyna emisję nowego pasma „Wędkarstwo i Łowiectwo”, prezentującego ciekawe formy spędzania wolnego czasu na łonie natury. Programy będą obfitowały w ciekawe wywiady z ekspertami, porady specjalistów, prezentacje najlepszych miejsc do wędkowania i polowań. Nie zabraknie ciekawych przepisów na dania z ryb i dziczyzny. Tłem wędrówek zawsze będą piękne krajobrazy i dzika przyroda.

Prawie 1,5 godz. program za każdym razem będzie składał się z kilku bloków poruszających tematy łowieckie i kulinarne: „ABC Wędkarza” „Historia z haczykiem”, „Łowca”, „Ryba palce lizać”, „Wędkarstwo muchowe”. Pasmo uzupełni oryginalne w formie reality show pt. „Modelki na rybach”.

  • Pasmo wędkarsko-łowieckie będzie nadawane od 5 stycznia 2013 roku.
  • Premiery będzie można obejrzeć zawsze w sobotę i niedzielę od godz. 17:00, a powtórki codziennie od poniedziałku do piątku również od 17:00.
  • Dodatkowo powtórki emitowane będą w poniedziałek i wtorek od godz. 00:30, oraz od środy do piątku od godz. 09:00.

Telewizja TVR to pierwsza w Polsce telewizja rolnicza. Kierując się mottem „Grunt to biznes” oferuje wachlarz programów biznesowych, informacyjnych i rozrywkowych. Widzowie znajdą pomysły na unowocześnienie swojego gospodarstwa, pomoc w zrozumieniu prawa unijnego czy informacje z regionów. Gości m.in. osoby ze świata polityki, nauki i show-biznesu.

Odbiór programu możliwy jest za pośrednictwem wiodących platform cyfrowych.

Platforma Cyfrowa Cyfrowy Polsat Telewizja „n” Cyfra Plus UPC HotBird 9 @ 13 dgr East
Kanał 194 122 172 855 Transponder: 134
Częstotliwość: 11 200 GHz
SR: 27.5 M/s
FEC: 5/6
Polaryzacja: V
SID: 4754