Mecz – do trzech razy sztuka

Mecz – do trzech razy sztuka

W ostatnich dwóch latach lipiec stał pod znakiem rywalizacji sportowej między szczecineckimi kołami łowieckimi z marnym dla nas rezultatem. Jednak otoczka i atmosfera z każdym kolejnym razem była lepsza. Inicjatywa ta na tyle spodobała się szczecineckiej braci, że będzie miała kontynuacje w rozszerzonej formula po raz kolejny 18-go lipca w sobotę!

Udział w wydarzeniu wezmą trzy szczecineckie Koła: Darzbór, Ostoja oraz Ponowa – czyli składy, z którymi mamy porachunki do wyrównania. Udział weźmie jeszcze jedna drużyna, którą powoła „Selekcjonerka”. Mecze odbędą się na głównej płycie stadionu miejskiego w Szczecinku, ale boiska zostaną zmniejszone, a składy drużyn zredukowane do 8 osób jak również czas gry do 2×20 min. Mecze odbywać się będą od godz. 16.00, a piknik i zakończenie na Ślusarni przy pieczystym rozpocznie się ok. godz. 18.30.

Serdecznie zapraszamy naszych myśliwych by chociaż symbolicznie wzięli udział w meczu (udział będzie premiowany przy odstrzałach), najbliższą rodzinę z dziećmi na piknik. Oczywiście osoby mogące pomóc w organizacji również mogą liczyć na premie przy odstrzałach.