Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich w Barwicach

mini-dsc04570

Koło Łowieckie Darzbór jako jeden ze współorganizatorów ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków kultury łowieckiej na XIII Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego Barwice 2013 w nadchodzącą sobotę. Jak co roku będzie to świetna okazja do spotkania przy dźwiękach muzyki tak bliskiej naszej pasji. W roku 2013 ważnym punktem jest program „Myśliwi – dzieciom” .

XIII Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich w Barwicach to eliminacje wojewódzkie do imprezy pn. Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”.

Imprezy towarzyszące:

– konkurs plastyczny „LAS- MIEJSCEM SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU”

– Myśliwski Turniej Łuczniczy o  Puchar Łowczego Okręgowego,

– III edycja konkursu kulinarnego „ Dary lasu”

– wystawy o tematyce myśliwskiej w galerii OKiT

– warsztaty Młodego ekologa.

Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich  rozpoczyna się częścią konkursową i przesłuchaniami uczestników o godz. 11.00 (w OKiT), następnie o godz. 16.00 następuje przemarsz uczestników do Parku Miejskiego, w którym to odbędzie się Festyn Majowy trwający do 01.00.

Gwarantujemy: stoiska gastronomiczne, stoiska promocyjne, wystawy rękodzieła, konkursy, koncerty zespołów i zabawę taneczną do późnych godzin nocnych.

Organizatorami imprezy są: Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach, Urząd Miejski w Barwicach oraz ZO PZŁ Koszalin. Jak co roku imprezę współorganizują: Starostwo Powiatowe w Szczecinku, Koło Łowieckie Sokół Koszalin, Koło Łowieckie Jeleń Barwice, Koło Łowieckie Słonka Grzmiąca, Koło Łowieckie Sokół Piława, Koło Łowieckie Darzbór Szczecinek,  Koło Łowieckie Ryś Szczecinek, Koło Łowieckie Myśliwiec Czaplinek.