Trening strzelecki i zawody koła

p1020545

W opublikowanym terminarzu corocznego treningu strzeleckiego i przystrzelania broni Koło Darzbór ma przydzielony termin 14 Lipca (niedziela) w godzinach 9-13 oczywiście na strzelnicy przy OHZ w Manowie. Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy czynić starania by przeprowadzić je w formie zawodów Koła. Pomni zeszłorocznych doświadczeń wprowadzimy poprawki przy organizacji i przebiegu zawodów oraz doboru najokazalszych nagród dla zwycięzców. 

owiectwo-1-040Przypomnijmy, iż bronić zwycięstwa będą Robert Proć w klasyfikacji generalnej i konkurencjach Dzik w przebiegu oraz Przeloty i TRAP wraz z Jarkiem Dudą. W konkurencji SKEET ataki odpierać będzie Bartek Dubrowski. Informacje na temat zawodów będą udostępniane po pierwszych ustaleniach. Będziemy czynić starania by zmienić termin zawodów lub przesunąć je godzinowo gdyż przewidziane 4 godziny na strzelnicy dla ponad 40 osobowego koła to jednak stanowczo za mało.

p1020531Dla wszystkich członków zainteresowanych treningiem strzeleckim mamy dobrą nowinę. W każdy wtorek, czwartek (godz. 14-18) i sobotę (13-16) o ile w tych dniach nie przeprowadzane są imprezy wyznaczone w terminarzu odbywają się treningi ogólne dla wszystkich członków. Można się zorganizować wcześniej grupą i pohałasować.

Zeszłoroczne wyniki zawodów można przypomnieć sobie TUTAJ a tegoroczny terminarz TUTAJ