Komunikat dotyczący prac

20130629_193935

W nadchodzącą sobotę od godziny 9.00 przy domku w Kucharowie trwać będą prace. Do zadań należeć będą: wywiezienie żerdzi na ambony do łowiska, korowanie żerdzi, przeniesienie desek do wiaty, koszenie trawy, pocięcie i przeniesienie drewna na opał. Prosimy o zabranie ze sobą sprzętu (korowaczki, piła, rękawice). Obecność obowiązkowa – możliwe przysłanie osoby na zastępstwo. Poniżej kilka informacji organizacyjnych 

20130629_1939171. Osoby, które są zainteresowane transportem materiału na ambony w sobotę na rewiry proszone są o zgłoszenie tego faktu oraz lokalizacji przynajmniej dzień wcześniej (listę prowadzi prezes). Zorganizujemy kierowcę ciągnika, z którym można rozwieźć materiał

2. Osoby pobierające materiał (żerdzie, deski, sól) są zobowiązane do pozostawienia protokołu czynności gospodarczych bezpośrednio po pobraniu materiału (łowczemu, v-ce łowczemu lub w magazynie jeśli obaj są nieobecni)

3. Prace można wykonać we wcześniejszych dniach (korowanie i cięcie drewna z naciskiem na to drugie póki nie wyschnie).

4. W środę potrzebne będą conajmniej 4 osoby z samochodami lub przyczepką do rozwiezienia zajęcy do łowiska (kontaktować się z łowczym)

5. Obecność obowiązkowa dla wszystkich członków. Można przysłać osoby do zastępstwa lub odpracować przed sobotą. Osoby, które nie mogą stawić się na pracach mają zgłaszać ten fakt łowczemu.