Informacje przed sobotnią zbiorówką

phoca_thumb_l_nov02_30

 W nadchodzącą sobotę (22.11) polujemy w rejonie Juchowa i Kądzielni na obwodzie 126. Prowadzącym polowanie będzie prezes Marek Łukaszewski, a pomagać mu będzie kol. Marcin Leśniewski. Zbiórka będzie mieć miejsce PUNKTUALNIE o godz. 7.00 w Kucharowie. Prosimy o punktualne przybycie by uszanowac pozostałych myśliwych, którzy pojawiają się na czas.

Aby usprawnić nam polowanie prosimy o potwierdzenie obecności prowadzącemu polowanie do piątku godz. 18.00 (telefonicznie, smsowo lub mailowo). Osoby, które nie zgłoszą swojej obecności będą polowały jako bezkartkowi zgodnie z zasadą, mówiącą że zajmują stanowiska najbliżej bonanzy. Dzięki temu obaj prowadzący będą mogli przygotować się do polowania gdyż miotów jest wiele, a teren wymagający.

Sugerujemy zabranie ze sobą stołków myśliwskich osobom, którym ciężko długo wystać ponieważ niektóre mioty będą czasowo długie oraz będą zachowywane stanowiska po zmianie niektórych miotów co wydłuży oczekiwanie na stanowiskach.

W dniach: czwartek, piątek oraz sobota (20-22.11.2014) rewiry kol. Susiak (z wyłączeniem terenów za torami od strony Łączna), Śliwicki oraz Leśniewski zostają wyłączone z polowań indywidualnych.